wtorek, 1 marca 2011

Nasi najlepsi

Pan dyrektor Piotr Nowak nagrodził wszystkich uczestników konkursów szkolnych, gminnych, powiatowych i wojewódzkich.












Nasi najlepsi. Duma naszej szkoły.
Gratulujemy

1. Szkolny konkurs historyczny: Stróże... ślady przeszłości:
I miejsce-Martyna Lichoń Kl.5b
II miejsce-Bartłomiej Kania Kl.6b
III miejsce-Agnieszka MIgacz Kl.6a

2. Szkolny konkurs plastyczny: Zimowe pejzaże
I miejsce_Kinga Jędrusik Kl.5a
II miejsce-Norbert Hajduga Kl.5a
III miejsce-Kinga Radzik Kl.4a

Wyróżnienia
Justyna Starzec Kl.4a
Sylwia Migacz Kl.4a
Anna Sczocarz Kl.5a
Dominika Znamirowska Kl.5b

Konkursy zewnętrzne:
Małopolski Konkurs Przyrodniczy-etap rejonowy:
Tomasz Jamro Kl.5a
Małopolski Konkurs Matematyczny-etap rejonowy:
Tomasz Jamro Kl.5a
Małopolski Konkurs Biblijny-etap rejonowy:
Aneta Pancerz Kl.6b
Monika Niepsuj Kl.6b
Małopolski Konkurs Humanistyczny-etap szkolny:
I miejsce-Maciej Sztaba Kl.5b
II miejsce-Kamil Grybos Kl.6a
Konkurs plastyczno-literacki: "Cierpienie-najlepsze spotkanie Boga z człowiekiem-Ptaszkowa
Poezja
II miejsce-Norbert Job Kl.6b
Wyróżnienie:
Martyna Lichoń Kl.5b
Proza:
II miejsce-Przemysław Kantor Kl.5b, Dominika Znamirowska Kl.5b
III miejsce-Klaudia Ziomek Kl.6b

WYRÓŻNIENIA
Michał Łatka Kl.5b
Kacper Janowski Kl.5b
Monika Niepsuj Kl.6b
Aneta Pancerz Kl.6b
Krzysztof Gruca Kl.5b
Dominik Szczepanek Kl.5b
b)Plastyczny
III miejsce-Marlena Dyl Kl.4b
Wyróżnienie:
Klaudia Cinal Kl.4b
Weronika Wolak Kl.5a

Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej-w języku ąngielskim
III miejsce-Joanna Jurek i Justyna Gryboś Kl.5b

Gminny Konkurs: Uzależnienia -drogą do nikąd
II miejsce-Szymon Przybyło Kl.5a
Gminny Konkurs (literacki): Mój świat, moja książka, moja wyobraźnia
I miejsce-Jakub Grądzki Kl.3b

Zawody Sportowe-Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym:
I miejsce-Filip Waz Kl.5b
II miejsce-Monika Niepsuj Kl.6b
III miejsce-Przemysław Kantor Kl.5b

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej-chłopcy II miejsce, dziewczęta I miejsce
Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej-dziewczęta III miejsce
Mistrzostwa Gminy w Piłce Koszykowej-chłopcy III miejsce
Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Halowej-dziewczęta III miejsce, chłopcy IV miejsce

Zawody Gminne
Tenis stołowy-turniej indywidualny dziewcząt-II miejsce(Monika Niepsuj)
Tenis stołowy-turniej indywidualny chłopców
IV miejsce Filip Waz Kl.5b, VIII miejsce-Krzysztof Kalamaszek Kl.5b

Reprezentacja Dziewcząt:
1.Aneta Matusik Kl.6a
2.Aleksandra Durlak Kl.6a
3.Aleksandra Tarasek Kl.6b
4.Kinga Kostrzewa Kl.6a
5.Monika Niepsuj Kl.6a
6.Paulina Zieleń Kl.6a
7.Magdalena Kolek Kl.6a
8.Klaudia Ziomek Kl.6b
9.Aneta Pancerz Kl.6b
10.Gabriela Rzemińska Kl.6a
11.Karolina Grybel Kl.6b
12.Alicja Migacz Kl.6a

Reprezentacja Chłopców
1.Krzysztof Gryboś Kl.5a
2.Jarosław Jablonsky Kl.5a
3.Krzysztof Kalamaszek Kl.5b
4.Patryk Gruca Kl.6a
5.Dominik Gryzło Kl.6a
6.Przemysław Hajduga Kl.6a
7.Krystian Olszanecki Kl.6a
8.Krystian Jablonsky Kl.6b
9.Sebastian Jasiński Kl.6b
10.Norbert Job Kl.6a
11.Jakub Kmak Kl.6b
12.Kacper Mężyk Kl.6b

1 komentarz:

Wystąpił błąd w tym gadżecie.